Tel: (021) 410 21 65 Email: office@hollandfarming.ro
Agricultură
Legume
Plante ornamentale
Gazon
Culturi ecologice
Laborator
Echipa
Management Reprezentanti
zonali
Laborator Serviciul
clienti
Logistica Administrativ
Financiar
Calitate




Marius Velea – Director general
marius.velea@hollandfarming.ro
George Puican – Director executiv
george.puican@hollandfarming.ro

Răzvan Bulugea – Director Departament Ornamentale
004 0752 288 088
razvan@hollandfarming.ro

Florina Creangă – Responsabil Departament Tehnic
004 0752 288 083
flori@hollandfarming.ro

Anca Natalia Sala – Director Vânzări
004 0749 288 087
anca.sala@hollandfarming.ro

Mihaela Mateiu Filote – Director Departament Dezvoltare
004 0752 288 472
mihaela.mateiu@hollandfarming.ro


Laborator:
Laborator analize Holland Farming Agro
004 0746 188 339
laborator@hollandfarming.ro
Georgeta Ivan – Șef Laborator – georgeta.ivan@hollandfarming.ro
Livia Maior – Inginer chimist – livia.ioan@hollandfarming.ro
Izabela Acatrinei – Inginer chimist – izabela.acatrinei@hollandfarming.ro

Departament Administrativ-Financiar-Calitate:
Simona Preda – Șef departament
004 0752 288 085
simona.preda@hollandfarming.ro
Gabriela Spătaru – Operator facturare
gabriela.spataru@hollandfarming.ro

Departament Serviciul Clienți:
Mihaela Dorobanțu – Suport Serviciul Clienți
004 0749 288 081
mihaela.dorobantu@hollandfarming.ro
Mariana Rîmboacă – Suport Serviciul Clienți
004 0752 288 474
mariana@hollandfarming.ro
Alexandra Stan – Suport Serviciul Clienți
004 0752 288 084
alexandra.stan@hollandfarming.ro

Reprezentanți zonali:
Județe Bihor, Satu Mare, Timiș, Arad:
ANCA NATALIA SALA – director vânzări VEST
004 0749 288 087
anca.sala@hollandfarming.ro
FRANCISC KELEMEN – reprezentant regional VEST
004 0752 288 473
kelemen@hollandfarming.ro
ION MEGHELEȘ – reprezentant regional VEST
004 0752 288 287
ion.megheles@hollandfarming.ro
Județe – Brașov, Sibiu, Covasna, Harghita, Mureș:
FLORIN NICOLA – reprezentant regional CENTRU
004 0752 288 099
florin.nicola@hollandfarming.ro
Județe – Cluj, Alba, Bistrița Năsăud, Sălaj, Hunedoara și Maramureș
BOGDAN CĂTINEAN – reprezentant regional CENTRU NORD
004  0752 288 899
bogdan.catinean@hollandfarming.ro
Județe – Suceava, Botoșani, Neamț, Iași, Bacău, Vaslui:
DIANA BRĂTESCU – reprezentant regional NORD – EST
004 0752 288 082
diana.bratescu@hollandfarming.ro
Județe – Brăila, Galați, Vrancea:
CORINA MIHAELA ION (HÎNCU) – reprezentant regional SUD EST
004 0741 059 163
corina.hincu@hollandfarming.ro
ADINA MUȘAT – reprezentant regional SUD EST
004 0752 288 572
adina.musat@hollandfarming.ro
Județe – Constanța, Tulcea, Călărași, Ialomița:

MARIAN BALINT – reprezentant regional SUD EST
004 0752 288 571
marian.balint@hollandfarming.ro

Județe – Olt, Dolj, Gorj, Mehedinți, Teleorman și Vâlcea:
SEVER MELERU – reprezentant regional SUD
004 0752 288 081
sever.meleru@hollandfarming.ro
București și județele Ilfov, Prahova, Dâmbovița, Buzău, Giurgiu:
IONUȚ ȚABĂRĂ – reprezentant regional SUD
004 0752 288 089
ionut.tabara@hollandfarming.ro
CONSTANTIN OLTEANU – reprezentant regional SUD
004 0749 288 085
office@hollandfarming.ro

Departament Logistică:
Claudiu Boboc – Șef departament
004 021 410 2165
claudiu.boboc@hollandfarming.ro
Daniel Calotă – Responsabil proces
Decebal Popescu – Gestionar