Some contents or functionalities here are not available due to your cookie preferences!

This happens because the functionality/content marked as “Facebook Pixel [noscript]” uses cookies that you choosed to keep disabled. In order to view this content or use this functionality, please enable cookies: click here to open your cookie preferences.

Tel: (021) 410 21 65 Email: office@hollandfarming.ro
Agricultură
Legume
Plante ornamentale
Gazon
Culturi ecologice
Laborator
Echipa
Management Reprezentanti
zonali
Laborator Serviciul
clienti
Logistica Administrativ
Financiar
Calitate




Marius Velea – Director general
marius.velea@hollandfarming.ro
George Puican – Director executiv
george.puican@hollandfarming.ro

Răzvan Bulugea – Director Departament Ornamentale
razvan@hollandfarming.ro

Florina Creangă – Responsabil Departament Tehnic
004 0752 288 083
flori@hollandfarming.ro

Anca Natalia Sala – Director Vânzări zona Vest
004 0749 288 087
anca.sala@hollandfarming.ro


Laborator:
Laborator analize Holland Farming Agro
004 0746 188 339
laborator@hollandfarming.ro
Georgeta Ivan – Șef Laborator – georgeta.ivan@hollandfarming.ro

Livia Maior – Inginer chimist – livia.ioan@hollandfarming.ro

Dabiela Ioana Rosu – Inginer chimist – daniela.rosu@hollandfarming.ro

Francesca Borcea – Inginer chimist – francesca.borcea@hollandfarming.ro

Laura Calnegru – Inginer chimist – laura.calnegru@hollandfarming.ro

Ștefan Velea – Laborant – stefan@hollandfarming.ro

Maria Dinca – Laborant


Departament Administrativ-Financiar-Calitate:
Ioana Ciulacu Economist
004 0752 288 085
ioana.ciulacu@hollandfarming.ro
Gabriela Spătaru – Economist
004 0749 288 082
gabriela.spataru@hollandfarming.ro
Mihaela Niculici – Functionar economic
004 0752 288 287
mihaela.niculici@hollandfarming.ro

Departament Serviciul Clienți:

Mihaela Dorobanțu – Suport Serviciul Clienți
004 0749 288 081
mihaela.dorobantu@hollandfarming.ro

Mariana Rîmboacă – Suport Serviciul Clienți
004 0752 288 474
mariana@hollandfarming.ro
Alexandra Stan – Suport Serviciul Clienți
004 0752 288 084
alexandra.stan@hollandfarming.ro
Florentina Niculici – Suport Serviciul Clienți
004 0752 288 472
florentina.niculici@hollandfarming.ro

Departament Marketing:

Ștefan Velea
004 0752 288 087
stefan@hollandfarming.ro


Reprezentanți zonali:
Județe – Bihor, Satu Mare, Timiș, Arad:
ANCA NATALIA SALA – Director vânzări VEST
004 0749 288 087
anca.sala@hollandfarming.ro
Județe – Bihor, Satu Mare, Sălaj:
ANDRADA CRISTEA – Reprezentant regional VEST
004 0752 288 473
andrada.cristea@hollandfarming.ro
Județe – Brașov, Sibiu, Covasna, Harghita, Mureș:
FLORIN NICOLA – Director regional CENTRU
004 0752 288 099
florin.nicola@hollandfarming.ro
Județe – Alba, Hunedoara, Cluj, Bistrița-Năsăud, Maramureș:
CODRUȚ BOTA – Reprezentant regional CENTRU
004 0752 288 889
codrut.bota@hollandfarming.ro
LIVIA MAIOR – Reprezentant regional departament Ornamentale
004 0752 288 475
livia.ioan@hollandfarming.ro
Județe – Iași, Neamț, Suceava, Botoșani, Vaslui, Bacău:
RAMONA GRIGORAȘ – Reprezentant regional NORD EST
004 0752 288 082
ramona.grigoras@hollandfarming.ro
Județe – Brăila, Galați, Vrancea:
CORINA MIHAELA ION (HÎNCU) – Reprezentant regional SUD EST
004 0741 059 163
corina.hincu@hollandfarming.ro
București și județele – Ilfov, Prahova, Dâmbovița, Buzău, Giurgiu:
TEODOR AURELIAN POPA – Reprezentant regional SUD
004 0752 288 089
aurelian.popa@hollandfarming.ro
CONSTANTIN OLTEANU – Reprezentant regional SUD
004 0749 288 085
office@hollandfarming.ro
Județe – Olt, Dolj, Gorj, Mehedinți, Teleorman și Vâlcea:
SEVER MELERU – Director regional SUD VEST
004 0752 288 081
sever.meleru@hollandfarming.ro
CONSTANTIN CHIREA – Reprezentant regional SUD VEST
004 0752 288 571
chirea.constantin@hollandfarming.ro
Județe – Constanța, Călărasi, Ialomița:
ofiice@hollandfarming.ro

Departament Logistică:
Claudiu Boboc – Șef departament
004 021 410 2165
claudiu.boboc@hollandfarming.ro
Daniel Calotă – Responsabil proces
Decebal Popescu – Gestionar
004 0745 020 090





Folosim mai multe tipuri de cookies destinate realizării unei navigări sigure și pentru:

-comunicare facilă prin butoane de contact, formulare
-direcționare către platforme de rețele sociale
-butoane de partajare a conținutului Politica Cookie